Міліція пояснила, що документи незалежної профспілки потрібні для експертизи

17 Травня 2012, 22:05

Як зазначає прес-служба, під час розслідування виникла необхідність у проведенні почеркознавчої експертизи, для якої потрібен оригінал документу, що знаходився в центральному офісі Всеукраїнської професійної спілки «Захист справедливості» (м. Київ) та який має значення речового доказу у кримінальній справі.

«На виконання доручення слідчого, наданого згідно зі ст. 114 КПК України, до офісу зазначеної спілки прибув оперативний працівник для проведення виїмки документу, визначеного в постанові. Після повідомлення працівником міліції мети прибуття до кімнати зайшов народний депутат України Волинець М.Я. та повідомив, що вказаним працівником міліції проводяться незаконні, на його думку, слідчі дії», – йдеться в повідомленні.

Працівнику міліції у видачі необхідних документів було відмовлено.

Наразі у Головному слідчому управлінні перевіряється стан розслідування даної кримінальної справи за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України, зокрема необхідність проведення виїмки документу.

Нагадаємо, народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Михайло Волинець заявив, що міліція 17 травня увірвалася до офісу незалежної профспілки «Захист справедливості» і намагалася вилучити документи організації.