Міліція почала “розшук” новорічних іграшок, нібито украдених учасниками Майдану в КМДА

26 Грудня 2013, 11:56

За інформацією столичної міліції 26 грудня за номером "102" зателефонував майстер служби з експлуатації КМДА і розповів, що ті іграшки, якими протестувальники прикрашають ялинку перед мерією, схожі на новорічні прикраси, що зберігалися на складі в будівлі КМДА.

Він також поінформував міліцію, що перевірив склад і переконався, що частини іграшок там немає.

Наразі Шевченківське райуправління міліції проводить перевірку за цією заявою, інформацію внесено до Єдиного обліку райуправління.

Як повідомлялось, раніше міліція заявляла, що група невідомих осіб зірвала замок на дверях складського приміщення КМДА та винесла речі, що там зберігалися. Серед винесеного – ложки, тарілки та кухонна техніка.

У МВС тоді також запевняли, що 16 грудня про інцидент спецлінією «102» їм повідомила представниця КМДА, відповідальна за надання послуг громадського харчування та торгівлі.

«Дії зловмисників, які винесли майно зі складу, попередньо можуть бути кваліфіковані за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене цією статтею, – до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна», попердили тоді в МВС.

До того, міліція відкрила кримінальне провадження за фактом нібито викрадення мітингувальниками документів із приміщень Київської міської держадміністрації.