Міліція переконує, що на Вінничині журналістів не били

Акценти
4 Листопада 2012, 18:14

«Сьогодні окремі Інтернет-видання оприлюднили інформацію про побиття знімальної групи телеканалу ТВІ на виборчому окрузі №11. Ця інформація не відповідає дійсності», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці зазначили, що приблизно о дев’ятій ранку голова ОВК оголосила технічну перерву та попросила усіх присутніх в залі засідання учасників виборчого процесу та журналістів покинути приміщення.

«Попри це п’ятеро осіб, серед яких були 2 народні депутати та особи, які назвалися журналістами телеканалу, намагалися увірватися до зали засідань. Журналісти не надали жодних посвідчень та не мали відповідної акредитації. На зауваження голови комісії вони не відреагували, відтак голова ОВК звернулась по допомогу до працівників міліції, які завадили вказаним особам увійти до приміщення, де знаходились члени ОВК. Працівники «Беркуту» загородили прохід до зали засідань, жодних силових заходів до вказаних осіб не застосовували», – наголошують в МВС.

У прес-службі також наголосили, що після даного інциденту оператор телеканалу мав змогу знімати те, що відбувається в приміщенні зали засідань ОВК під час технічної перерви з коридору через скляні двері.

Так само біля приміщення зали засідань перебували представники ОБСЄ, які спостерігали за тим, що відбувається.  Щодо них не чинилося ніякого тиску з боку працівників міліції.

До правоохоронних органів не надходило жодних заяв від представників ЗМІ про побиття чи перешкоджання їх діяльності.

Нагадаємо, раніше генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький повідомив, що до приміщення окружної виборчої комісії №11, що на Вінничині, перестали пускати представників ЗМІ.Він зазначив, що під час спроби акредитації на засідання "міліція накинулась на мене, журналіста Любомира Ференца та оператора Олександра Тупіка. Нас побито і наразі ми не можемо потрапити в приміщення", – сказав Княжицький.

Позначки:
90