Міліція назвала імена підозрюваних у причетності до зникнення журналіста Климентьєва

11 Березня 2011, 08:30

За даними міліції, за підозрою у скоєнні злочину проти Климентьєва розшукується Дмитро Анатолійович УВАРОВ, 1979 року народження, уродженець і мешканець міста Первомайського Харківської області. Має навички володіння вогнепальною зброєю та рукопашного бою, може пересуватися на автомобілях іноземного виробництва. Перебуває в міжнародному розшуку.

Також розшукується Андрій Володимирович Козар, 1977 року народження, уродженець міста Первомайського, мешканець Харкова. Колишній працівник УБОЗ, володіє прийомами конспірації та оперативно-розшукової діяльності, легко входить у довіру, може використовувати документи інших осіб, пересувається переважно на автомобілях іноземного виробництва. Має численні зв’язки серед діючих і колишніх працівників органів внутрішніх справ та СБУ. Перебуває в міжнародному розшуку.

Нагадаємо, 12 серпня 2010 родичі головного редактора газети «Новий стиль» Климентьєва звернулися до Дзержинського райвідділу міліції Харкова із заявою про те, що напередодні журналіст пішов з дому і не повернувся.

Під час перевірки працівники міліції встановили, що 11 серпня Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі «BMW» сріблястого кольору. Слідчий відділ Дзержинського райвідділу міліції Харкова 15 серпня порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.115 Кримінального кодексу (умисне вбивство).

17 серпня в гумовому човні на Печенізькому водосховищі (село Старий Салтів, Вовчанський р-ну) були знайдені мобільний телефон і ключі зниклого журналіста.

Климентьєв займався журналістськими розслідуваннями, пов'язаними з розкриттям фактів корупції.

Генеральна прокуратура заявляла про проведення правоохоронними органами 50 судово-медичних експертиз у справі про зникнення головного редактора харківської газети «Новый стиль» Василя Климентьєва.

Також міліція стверджувала, що у цій справі допитала 10 тисяч людей.