Міліція на очах іноземців влаштувала «маски-шоу» в офісі української кінокомпанії

16 Листопада 2012, 17:31

Вхід до офісу охороняють двоє чоловіків у масках, озброєні автоматами, і з написом олязі на "Міліція". У самому офісі проводиться обшук.

Адвокат компанії Микола Павленко повідомив, що з приміщення збираються виносити документи і є ймовірність вилучення комп'ютерної техніки.

За словами Павленка, керівників компанії "Кінотур" Андрія Сергієнко та Раїсу Вишневську, швидше за все, відвезуть на допит в ГПУ. Під час обшуку Вишневській стало зле і їй викликали "швидку допомогу".

В будівлі, окрім працівників компанії, пербувають французькі гості та українські кінематографісти і чиновники. Зокрема, Серж Аведікян, продюсер Олена Фетісова та голова Держкіно України Катерина Копилова, які приїхали в "Кінотур" на пробний перегляд матеріалів фільму "Параджанов".

Працівників кінокомпанії не випускають з будівлі. Люди, що охороняють вхід в "Кінотур", перевіряють всіх, бажаючих зайти всередину.

За словами Сергієнка працівники прокуратури вилучили бухгалтерську документацію, а також програмне забезпечення.

«На даний момент робота компанії повністю паралізована», – підкреслив Сергієнко.

Він уточнив, що ознайомився з постановою, яка йому пред'явили силовики, проте деталі не розібрав. Зрозумів лише, що в порушеній кримінальній справі фігурують декілька фірм. Наразі Сергієнко не виключає, що "компанія просто комусь сподобалася".

Також він підтвердив, що він і Вишневська завтра йдуть на допит у Генеральну прокуратуру України.

Як повідомлялось, 13 листопада опозиційний народний депутат Леся Оробець заявила, що до офісу компанії "Phoenix Capital", головою ради директорів якої є її чоловік, увірвалися невідомі у масках.

Згодом вона повідомила, що їй на мобільний зателефонували з прихованого номера з пропозицією "вирішити питання шляхом політичних переговорів".

"Дали зрозуміти, що відбувається. Почалася "індивідуальна робота" з народними депутатами по створенню більшості під Януковича", – повідомила Горобець.