Міліція Дніпропетровщини затримала екс-мера за тиск на підприємця

28 Травня 2012, 18:46

За даними відомства, у вересні 2007 року підозрюваний, використовуючи службове становище, погрожував власникові павільйону із продажу декоративних рослин звільненням. Окрім того, чиновник погрожував відмовою в узгодженні аведення в експлуатацію павільйону, вимагаючи зробити співвласниками цього об'єкта ще двох осіб, які не мали стосунку до павільйону.

У результаті тиску власник павільйону погодився із запропонованими умовами. Цими діями власнику павільйону було завдано збитків на суму 220 тис. грн. 22 травня прокуратура Дніпропетровської області порушила справу відносно цього мера відповідно до частини 2 ст. 364 Кримінального кодексу (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

31 травня Індустріальний районний суд Дніпропетровська розгляне питання про обрання запобіжного заходу для підозрюваного. Крім того, відповідно до повідомлення, відносно міського голови порушено справу за частиною 5 статті 191 КК (розтрата майна в особливо великих розмірах).

Нагадаємо, у вересні 2010 року Індустріальний райсуд Дніпропетровська своєю постановою заарештував мера Новомосковська Дніпропетровської області Віктора Литвищенка, підозрюваного в розтраті бюджетних коштів. У листопаді 2010 року Апеляційний суд Дніпропетровської області змінив йому запобіжний захід на підписку про невиїзд.

Як повідомлялося раніше, наприкінці квітня 2012 року у Донецькій області під час отримання хабара затримано мера міста Сіверська Олександра Гура (Артемівський район). 

З початку року Генпрокуратура порушила найбільшу кількість кримінальних справ щодо корупції та хабарництва на Дніпропетровщині, Донеччині, в Одеській, Луганській областях та місті Києві.