Міліцейське начальство наказало дільничному скласти протокол на Геращенко

Акценти
22 Листопада 2012, 13:28

Геращенко написала, що у четвер зранку їй подзвонили в двері. "Це ваш дільничний інспектор. Я прийшов скласти на вас протокол", – процитувала вона слова гостя.

"5 листопада біля ЦВК проходив мітинг, який був заборонений судом. А ви були на цьому мітингу. Маю скласти на вас протокол", –  наводить слова дільничного Геращенко.

На запитання, чому через 3 тижні і як він дізнався, що вона була там присутня, дільничний, за словами Геращенко, відповів: "А там було все наше начальство і воно вас бачило – ( фантастична відповідь, як на мене! – репліка Геращенко)".

У відповідь на це Геращенко спитала, звідки "начальство" знає її адресу, чому дільничний прийшов до неї додому, а не на роботу, що за начальство, яке її бачило, на основі чого складається протокол, де рішення суду щодо заборони мітингу чи інший документ.

"А в мене немає ніяких паперів. Мені начальство сказало скласти на вас протокол", – відповів їй дільничний.

Геращенко додала, що задала ще низку запитань, зокрема чи на всіх учасників складатимуть протоколи, однак той не відповів.

"Під кінець розмови запитую, скільки дільничному років і що він закінчував. Ну, і під кінець, чи читав він новий КПК. Ще не читав. На цій високій ноті ми й розійшлися", – зазначила Геращенко.

"Примітно, що днем раніше отримала від Печерського РУГу листа щодо відмови у порушенні кримінальної справи за фактом погроз мені телефоном. Звичайно, протокол по мітингу біля ЦВК має більше підстав для складання): ось така зустріч "міліції з народом" в День Свободи", – додала Геращенко.

89