Мєдвєдєв попередив, що захист Росії від євроінтеграції України може початися неочікувано

20 Листопада 2013, 15:38

"Коли і що буде застосовуватися не знає ніхто, просто тому що ми не знаємо, що буде відбуватися, не знаємо, як будуть складатися товарні потоки і не знаємо, чи буде потрібно взагалі застосування арсенал засобів", – заявив Мєдвєдєв.

Він додав, що не знає, коли можуть бути застосовані захисні заходи.

"Якщо на те потрібне наше рішення, то ми діятимемо відповідно до угод, договору (про зону вільної торгівлі в рамках МС), і ми, відповідно, проведемо спочатку консультації, як це прямо встановлено додатком номер 6, а після цього при відповідному факті масованої поставки товарів за певними цінами або при констатації загрози таких поставок може бути застосоване рішення", – підкреслив Мєдвєдєв.

Однак, він заспокоїв присутніх тим, що дане питання в сьогоднішньому порядку денному не стоїть .

Мєдвєдєв додав, що позиція Росії щодо угоди про асоціацію України з ЄС залишається незмінною: "Ми свої коментарі давали неодноразово, за цей час вони не зазнали ніяких змін щодо наслідків, переваг, проблем".

"Мені б хотілося дочекатися результатів, подивитися чим закінчиться листопад для України і, вже виходячи з цього, робити певні висновки", – додав він.

Нагадаємо,  у Санкт-Петербурзі відбувається засідання голів урядів держав-учасниць СНД. Із дводенним візитом там перебуває і український прем'єр Микола Азаров.