“Межигір’я” віддали в управління помічнику Мураєва – журналістка

29 Травня 2019, 16:41

Тендерний комітет Агентства з розшуку та менеджменту активів обрав управителем колишньої резиденції Віктора Януковича "Межигір'я" компанію "Скомпані", яку журналісти пов’язують з помічником проросійського депутата Євгена Мураєва, давнього соратника президента-утікача.

 

"Тендерний комітет АРМА під час свого засідання проголосував за обрання управителем арештованих активів резиденції "Межигір"я" ТОВ "Скомпані". Деталі згодом", – ідеться в повідомленні АРМА у Facebook.

 

Водночас журналістка програми "Схеми" Наталія Седлецька поінформувала, що новим управителем "Межигір'я" став Олексій Вороненко, який є помічником депутата Євгена Мураєва.

"Знайомтесь, новий управитель колишньої резиденції Януковича "Межигір’я" – Олексій Вороненко. Помічник проросійського депутата Євгена Мураєва, давнього соратника Віктора Януковича.  Політолог, частий гість медведчуківських каналів NewsOne та 112. Вороненко – директор компанії ТОВ Скомпані, яку щойно тендерний комітет Агентства з управління корупційними активами оголосив переможцем конкурсу на управління арештованим Межигір'ям", – написала вона у Facebook.

 

 

Седлецька додала, що, попри численні застереження, чиновники АРМИ не зважили на те, що це маловідома компанія, без відповідного досвіду. Як і на те, що її директор тісно пов'язаний з регіоналами.

 

Як повідомлялося, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку й управління активами, одержаними від корупційних й інших злочинів оголосило конкурс на управління активами резиденції "Межигір’я" 23 листопада 2018 року.

 

Суд передав в управління Національному агентству з розшуку активів "Межигір’я" 5 липня 2018 року

 

30 листопада 2017 року Вищий господарський суд України ухвалив остаточне рішення щодо повернення резиденції "Межигір'я" в державну власність.

 

2 серпня 2017 року Київський апеляційний господарський суд визнав недійсними договори, за якими урядова резиденція "Межигір'я" вибула у 2007 році з державної власності.

 

У березні Міністерство екології та природних ресурсів України ініціювало початок процедури повернення "Межигір’я" в державну власність.