“Металіст” зіграв в нічию з греками і вийшов до плей-офф Ліги чемпіонів

7 Серпня 2013, 22:25

У повторному матчі підопічні Мирона Маркевича на своєму полі розійшлися миром із грецьким ПАОКом – 1:1 і за рахунок перемоги у Салоніках (2:0) забезпечили собі участь у плей-оф турніру.

Після перерви влучними ударами обмінялися Себастьян Бланко, який на 72-й хвилині вивів господарів вперед, та нападаючий ПАОК Томаш Нецид (83).

Жеребкування раунду плей-оф Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться у п'ятницю, 9 серпня у штаб-квартирі УЄФА в Ньйоні (Швейцарія).

Серед потенційних суперників "Металіста" – "Арсенал" (Англія), "Ліон" (Франція), "Мілан" (Італія), "Шальке-04" (Німеччина) та "Зеніт" (Росія). Перші матчі пройдуть 20-21 серпня, поєдинки у відповідь – 27-28 серпня. Переможці протистоянь за сумою двох матчів гратимуть у груповому турнірі Ліги чемпіонів УЄФА.

Як відомо, 13 серпня УЄФА розглядатиме справу про договірний матч ФК "Металіст" та ФК "Карпати", який відбувся у 2008 році. В організації зазначили, що через цю гру  "Металіст" може бути виключений з Ліги чемпіонів сезону 2013/2014 років.