“Металіст” виходить у плей-оф Ліги Європи

9 Листопада 2012, 01:18

Рахунок у дебюті зустрічі відкрив форвард господарів арени ОСК "Металіст" Тайсон, який відзначився на 4-й хвилині.

Норвежці на 42-й хвилині забили гол у відповідь  – відзначився Боржек Дочкал.

Однак голи Клейтона Хав'єра на 70-й хвилині та Хуана Мануеля Торреса  на 3-й додатковій хвилині у кінці матчу остаточно засвідчили перевагу "Металіста".

В іншому поєдинку квартету К німецький "Байєр" у Леверкузені завдав поразки австрійському "Рапіду" з Відня – 3:0.

Турнірне становище: "Байєр" – 10 очок, "Металіст" – 10, "Русенборг" – 3, "Рапід" – 0.

Наступну гру у Лізі Європи харків'яни проведуть також вдома: 22 листопада в гості до "Металіста" завітає "Байєр".

Нагадаємо, Харківський "Металіст" обіграв на виїзді норвезький "Русенборг" в матчі третього туру групового етапу Ліги Європи з рахунком 2:1

Уматчі 2-го туру Ліги Європи   в групі групи К харківський "Металіст" переміг вдома австрійський "Рапід" з рахунком 2:0;