“Металіст” та “Дніпро” здобули перші перемоги в груповому раунді Ліги Європи

5 Жовтня 2012, 00:25

У ворота "Рапіда" м'ячі забили: Эдмар (66-та хвилина), Клейтон Шав'єр (80). Таким чином "Металіст" став лідером групи К: харків'яни мають  4 очки, "Байєр" – 4, "Русенборг" – 3 , "Рапід" – 0.

У матчі "Дніпро" – АІК, рахунок відкрив  на 5-й хвилині Хельгі Даніельссон. На 41-й хвилині Нікола Калинич відновив рівновагу у матчі. А вже через чотири хвилини АІК вийшов вперед. М'яч забив Хенок Гойтом.

Другий тайм  "Дніпро" провів у атаках, дві з яких завершились взяттям воріт АІКа. Голами відзначилися Віталій Мандзюк (72 хвилина) і Євген Селезньов (82),

У іншому поєдинку групи К норвезький "Русенборг" на своєму полі поступився німецькому "Байєру" – 0:1. Голом на 77-й хвилині відзначився Штефан Кісслінг.

Таким чином "Дніпро" теж став лідером групи: дніпропетровці мають  6 очок, ПСВ – 3, "Наполі" – 3, АІК – 0.

У іншому поєдинку групи F голландський ПСВ на своєму полі переміг італійський "Наполі" – 3:0. М'ячі забили: Джермейн Ленс (19-та хвилина), Дріс Мертенс (41), Марсело (52).

Нагадаємо, 3 жовтня київське "Динамо" у другому раунді групового етапу Ліги чемпіонів обіграло на НСК "Олімпійський" загребське "Динамо" з рахунком  2:0.

30 серпня матч-відповідь раунду плей-офф Ліги Європи УЄФА між харківським "Металістом" і бухарестським "Динамо" закінчився з рахуноком 2:1; матч-відповідь дніпропетровського "Дніпра" з чеським клубом "Слован" завершилась з рахунком 4:2.