Мешканці Врадіївки: СБУ шукає двійників, щоб вигородити міліціонерів-ґвалтівників

16 Липня 2013, 12:50

До трьох мешканців Врадіївки днями приходили правоохоронці, які проводили обшуки. «11 липня близько 19:00-19:30 прийшли четверо чоловіків, сказали, що вони співробітники СБУ, пред'явили посвідчення і папір – постанову суду про обшук, забрали рушник, шорти і чохол з керма машини», – повідомив врадіївчанин Олександр.

Як додав чоловік, на питання про причини обшуку їм відповіли, що це таємниця слідства. Водночас у копії постанови про обшук вказано ту причину, що Олександр товаришує із заарештованим таксистом Рябиненком.

«Потім зі своїх джерел ми дізналися, що обшук насправді може бути пов'язаний з тим, що я зовні трохи схожий на заарештованого міліціонера Євгена Дрижака, – сказав Олександр. Виходить, що Дрижака хочуть вигородити, мовляв, Ірина Крашкова переплутала на розпізнанні. Боюся, щоб мої речі кудись не підкинули».

Сестра Олександра, Тетяна, зазначила, що на забраному рушнику була пляма крові, оскільки її брат поранився, коли ремонтував машину.

Рідний брат Ірини, Геннадій Крашков, дізнавшись про обшук, уточнив, що сестра не заплуталась при упізнанні:«Скільки буде тривати свавілля? Мені нещодавно дзвонила дружина одного з місцевих ментів, якого вигнали, і каже, що, мовляв, через Іру постраждало багато людей».

Як повідомлялось, 9 липня заступник прокурора Миколаївської області Дмитро Єфіменко повідомив, що у автомобілі одного з підозрюваних у зґвалтуванні знайдено кров потерпілої Крашкової.

Нагадаємо, 28 червня міліціонер Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва) та таксист Сергій Рябіненко були затримані за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень мешканці Врадіївки Ірині Крашковій. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 60 діб. Пізніше було затримано і старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака, що є похресником начальника Миколаївського облуправління міліції Валентина Парсенюка. Одразу після трагедії міліція заявляла, що в Дрижака є алібі, втім, пізніше він був переведений у статус підозрюваного. Його заарештували до 15 серпня.

Згодом затриманий таксист Сергій Рябіненко дав свідчення, що у скоєнні злочину брали участь обидва міліціонери. 

Читайте також: Справа "врадіївських ґвалтівників" стала детектором брехні для МВС і прокуратури.