Мешканці Врадіївки блокуватимуть райвідділ міліції до арешту другого ґвалтівника в погонах

2 Липня 2013, 15:21

«Після того, як голова ОДА Миколаївщини Круглов втік з Врадіївки, я звернувся до прокурора Миколаївської області,який знаходиться у Врадіївці, з вимогою негайного арешту Дрижака, другого міліціонера-учасника зґвалтування. Прокурор повідомив, що Дрижак перебуває під наглядом прокуратури. Я заявив, що поки Дрижак не буде заарештований, люди й надалі блокуватимуть райвідділ міліції. Громада Врадіївки підтримала це рішення одноголосно». – повідомив пи.

За його словами, наразі вони з Аркадієм Корнацьким проводять власне розслідування «поки прокуратура і міліція без діють».

«Шукаємо людей, які могли б підтвердити, що насправді того вечора Дрижак не був на чергуванні у відділі міліції, як стверджує прокуратура». – підкреслив Парубій.

Як повідомлялось, у селищі Врадіївка на Миколаївщині місцеві мешканці у ніч на 1 липня розпочалися протести, у зв'язку зі зґвалтуванням та нанесенням тяжких тілесних ушкоджень Ірині Крашковій. Так, більше тисячі мешканців "штурмували" місцевий райвідділ міліції з вимогою покарати винних у згвалтуванні. Міліція застосувала сльозогінний газ проти мітингувальників.

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко засудив обрані форми протесту у селищі Врадіївка.

Сьогодні у Врадіївці близько 500 мешканців селища зібралися навпроти райвідділкуміліції з  портретами своїх померлих родичів, яких закатувала місцева міліція.

Нагадаємо, 28 червня міліціонер Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва Сергія Поліщука) і ще один чоловік (таксист Сергій Рябіненко) були затримані за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень мешканці Врадіївки Ірині Крашковій.

Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 60 діб, і зараз вони перебувають за ґратами.