Мешканці Луганська просять Януковича повернути смертну кару

17 Січня 2012, 12:32

Як ідеться в тексті звернення, громадські діячі пропонують посилити покарання за подібні тяжкі злочини аж до смертної кари, створити слідчу комісію за участю громади міста, при цьому на час розслідування тимчасово усунути від керівництва мера Луганська Сергія Кравченка і голову Луганської обласної державної адміністрації Володимира Пристюка.

«Цю аварію слід розглядати як умисне вбивство. Нам не потрібні на лаві підсудних  «стрілочники», – наголошується в зверненні.

Також «Луганці» пропонують у майбутньому встановлювати міську новорічну ялинку там же – на Театральній площі, але на місці пам`ятника В.Леніну, а на місці трагедії встановити пам`ятний хрест.

Нагадаємо, 13 січня 30-річний безробітний житель Луганська, позбавлений прав водія й у стані наркотичного сп'яніння, врізався в натовп молодих людей біля ялинки в центрі Луганська. Внаслідок аварії загинула 17-річна дівчина, ще 10 людей було госпіталізовано.

Як повідомила  начальник центру громадських зв'язків обласного УМВС Тетяна Погукай, в автомобілі водія міліція виявила два шприци, один із яких вже був пустий.

Проти водія порушено кримінальну справу.