Мешканці Криму навмисно спровокували збій у системі зв’язку ЧФ РФ під час навчань “Кавказ-2016”

16 Вересня 2016, 10:01

В окупованому Криму місцеві мешканці навмисно пошкодили магістральну кабельну трасу опорного пункту зв’язку Центру Чорноморського флоту ЗС РФ (дислокується у н.п.Орловка), через що пункт не зміг забезпечити роботу близько 600 каналів зв’язку, які були задіяні в ході військових навчань “Кавказ-2016” ЧФ РФ. Про це повідомили у прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"15 вересня ц.р., під час підведення підсумків щодо участі у СКШН “Кавказ-2016” 744 Центру зв’язку Чорноморського флоту ЗС РФ було особливо відмічено, що особовий склад опорного пункту зв’язку зазначеного Центру (дислокується у н.п.Орловка) не зміг забезпечити роботу близько 600 каналів зв’язку, які були задіяні в ході навчань, у зв’язку із пошкодженням місцевими мешканцями магістральної кабельної траси опорного пункту, що спровокувало збій у системі зв’язку ЧФ РФ. Причина зазначеного інциденту – при підготовці до СКШН “Кавказ-2016”, під час розгортання елементів вузла зв’язку, були проігноровані протести окремих власників земельних ділянок, а також не компенсовано їм матеріальну шкоду, завдану військовослужбовцями ЗС РФ", – йдеться в повідомленні.

У розвідці зауважили, що зневажливе ставлення російської окупаційної влади до місцевих мешканців окупованого Криму, систематичний утиск їх прав і свобод змушує кримчан вдаватись до прихованих форм протесту та саботажу.

Нагадаємо, 9 вересня для участі в ключовому етапі військових навчань «Кавказ 2016» у анексований Крим прилетів Міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу. У зв’язку з його приїздом МЗС України висловило протест.