Мери міст починають акцію мирного “вибивання” грошей з казначейства

Акценти
29 Червня 2013, 14:49

Білборд із таким закликом вже розміщений в Івано-Франківську.

Про приєднання до акції вже повідомили інші мери міст, зокрема, міський голова Сум Геннадій Мінаєв.

«Я також візьму участь у акції. Але не за допомогою білбордів, це буде всеукраїнське публічне ноу-хау, як колишнього IT-спеціаіста і прозорого у своїх діях мера. Більше терпіти таке знущання над місцевим самоврядуванням немає сил », – написав на своїй сторінц у Facebook Мінаєв.

Як повідомлялось, 26 червня місцева влада Львова заявила, що Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету міста на загальну суму понад 32,2 мільйони гривень.

Раніше з подібними скаргами на Державну казначейську службу виступили мери Полтави та Донецька.

Нагадаємо, 20 грудня мер Донецька Олександр Лук'янченко з народними депутатами, які представляють місто у Верховній Раді, заявив, що вирушив до Києва «вибивати» з Держказначейства кошти місцевого бюджету, які «зависли» на рахунках.

До цього депутати Луганської міськради звернулись до Кабінету міністрів з проханням сприяти розблокуванню 25 млн гривень коштів міського бюджету на рахунках Головного управління Державного казначейства в Луганській області. 

Також на блокування місцевих коштів на рахунках Держказначейства скаржились влади Рівного,  Житомира, Львова, Тернополя та інших міст. 

94