Меру Житомира куплять «знаряддя праці» за 600 тисяч

24 Жовтня 2011, 20:31

На засіданні міськради було вирішено, що ці гроші внесуть до статутного фонду комунального підприємства Житомирського управляння автомобільних шляхів. Потім на них придбають авто для мера.

«Я дякую депутатам, які в умовах жорсткого антикорупційного законодавства зрозуміли та підтримали пропозицію щодо автомобіля», – сказав Дебой після засідання міськради. Він пояснив, що автомобіль «Шкода», на якому він зараз пересувається, має вже понад 300 тис км пробігу, і тому видатки на утримання по ремонту дуже високі.

"Інколи треба сідати у 4 ранку в автомобіль та повертатись о 12 ночі. Це не забава і не розкіш, а елементарне знаряддя праці", – зазначив Дебой.

Показово, що раніше питання про купівлю автомобіля на сесії міськради не підіймали – говорили про внесення змін до бюджету. Такі зміни вносяться на кожній сесії. Депутати проголосували за зміни пакетом.

Минулого року Дебой вже намагався виділити гроші на авто – теж 600 тисяч. Хотів виділити їх напряму. Але пішов резонанс у пресі, і він зрозумів, що немає підтримки депутатів. Тоді він це питання зняв.

Нагадаємо, свого часу уряд прийняв постанову, згідно з якою держадміністрації можуть купувати транспорт не дорожче 60 тисяч грн, – «Ланос», наприклад, чи «Жигулі», а з бюджету збираються виділити 250 тисяч грн».

У лютому нинішнього року в Адміністрації президента прийняли рішення, що чиновникам Адміністрації та Державного управління справами, які користуються службовим транспортом, закуповуватимуть автомобілі економ-класу.

96