Мером Дніпра вдруге став Філатов

23 Листопада 2020, 16:22

Чинний міський голова Дніпра Борис Філатов переміг в другому турі виборів мера. Про це у понеділок, 23 листопада, повідомив секретар міської ради Олександр Санжара.

 

 

За результатами опрацювання 100% протоколів Борис Філатов набрав 80,61% голосів дніпрян, випередивши свого конкурента більше ніж у чотири рази. Про це під час брифінгу 23 листопада 

 

"Городяни голосують за впевнений розвиток міста, за ті процеси, які відбувалися останні п’ять років, і це величезний запас довіри від дніпрян. Ми бачимо, що і у першому турі розрив між кандидатами був більше, ніж у чотири рази, у другому турі те саме. Гірко розуміти, що другий тур фактично був не потрібен, бо містяни ще в першому турі визначилися зі своїм вибором. Тож другий тур став витратою бюджетних коштів та сил людей, які працювали у виборчих комісіях та передвиборчих штабах", – зазначив Олександр Санжара.

 

Нагадаємо, на місцевих виборах 2020 року бар'єр у 5% подолали партії "Слуга народу" (14,5%), "Європейська солідарність" (13,7%), "Опозиційна платформа – За життя" (12,5%), "За майбутнє" (8,6%) та "Батьківщина" (8,5%). Про це свідчать дані моніторингу місцевих виборів-2020, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".