Меркель вважає, що умов для підписання асоціації з Україною наразі немає

Акценти
14 Листопада 2012, 21:42

Як повідомляється на офіційному сайті Федерального канцлера ФРН, про це Меркель заявила с ьогодні на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском після проведення польсько-німецьких двосторонніх переговорів у Німеччині.

"Умов, що Угода про асоціацію може бути підписана, наразі немає, але ми перебуваємо в процесі. Коли справа доходить до нашої точки зору, ми готові її підписати, якщо будуть створені такі умови", – сказала Меркель.

Федеральний канцлер Німеччини наголосила, що Європейський Союз пов'язує з Україною певні очікування.

"У нас є певні очікування від України. Але ми також хочемо постійного діалогу з Україною. Вона є сусідом Європейського Союзу, ми багато в чому пов'язані. Але є також ряд великих проблем, які ми можемо подолати тільки за умови взаємного діалогу один з одним. Таким чином, ми продовжуємо з Україною переговори", – додала вона.

Раніше прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявляв, що Угода про асоціацію з Україною може бути підписана наступного року.

Нагадаємо, що сьогодні канцлер Німеччини Ангела Меркель та прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск провели у Берліні міжурядові консультації, під час яких обговорили і майбутні стосунки Євросоюзу з Україною.

Як відомо, Україна та ЄС розпочали переговори щодо Угоди про асоціацію в 2007 році і завершили їх у грудні 2011 року. 30 березня цього року угода була парафована сторонами.

У ЄС неодноразово заявляли, що підписання Угоди можливе тільки після того, як Київ виконає ряд вимог, серед яких – припинення переслідування опозиції.

90