Меркель відреагувала на загострення відносин між КНДР і США

11 Серпня 2017, 18:18

Конфлікт із КНДР не може бути вирішений військовою силою. Про це заявила канцлерка Німеччини Ангела Меркель, передає Deutsche Welle.

"Німеччина братиме інтенсивну участь у пошуках варіантів виходу з кризи, вирішення якої військовим шляхом неможливе. Однак я гадаю, що словесна ескалація є неправильною відповіддю" – сказала Меркель.

Канцлерка таким чином прокоментувала ранковий твіт президента США Дональда Трампа, в якому він заявив, що США підготували військову відповідь на адресу Північної Кореї на випадок, якщо Пхеньян вчинить нерозсудливі дії.

За словами Меркель, передусім необхідно провадити дипломатичну роботу, для цього необхідна більш тісна співпраця між усіма зацікавленими країнами, особливо США і Китаєм.

Нагадаємо, що за останні дні відносини між КНДР і США серйозно загострилися. Так, КНДР заявила про можливість нанесення ракетного удару по американській військовій базі на острові Гуам.

Трамп в свою чергу заявив, що, можливо, його заява про "вогонь і лють" для КНДР не була достатньо жорсткою. Американські ЗМІ також повідомили, що Пентагон підготував план превентивного удару по ракетних об'єктах Північної Кореї.