Мережі АЗС знизили ціни на бензин після наради з Зеленським

24 Грудня 2019, 12:19

Мережеві оператори у вівторок, 24 грудня, знизили ціни на бензин та дизельне пальне на 0,5-1 грн за літр. Про це повідомляє консалтингова компанія UPECO з посиланням на дані щоденного цінового моніторингу ринку нафтопродуктів.

 

Як зазначається, вартість бензинів і ДП на АЗС ANP і AVIAS знизилась на 1 грн/л до: А-92 – 25,95 грн/л, А-95 – 26,49 грн/л, ДП – 27,00 грн/л , також на 1 грн/л ціни були знижені в мережі АЗС UKRNAFTA. Крім того, мережі АЗС ОККО і WOG знизили ціни на 50 коп./л.

 

Нагадаємо, 23 грудня президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками компаній-учасниць паливного ринку, нафто- та газовидобувної галузі, мереж автозаправних станцій, на якій закликав бізнес активніше знижувати ціни на бензин із урахуванням зміцнення курсу гривні.

 

Представники компаній-учасниць паливного ринку зі свого боку відзначили проблему нелегальних АЗС. За їхніми даними, майже 25% автозаправних станцій працюють поза законом. Також діють нелегальні нафтопереробні заводи. Президент пообіцяв активно боротися з нелегальним ринком і вже на початку року провести нараду з правоохоронними органами на цю тему.