Мера Немирова піймали на хабарі майже в 2 млн гривень

25 Червня 2010, 09:40

Міського голову міста Немирова (Вінницька область) Віктора Качура міліція затримала під час отримання хабара розміром 1,85 млн гривень

За офіційною інформацією Департаменту зв’язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України, 24 червня працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного Управління МВС у Вінницькій області спільно з працівниками прокуратури області затримано «на гарячому» під час отримання хабара голову однієї з міських рад Вінницької області та директора відкритого акціонерного товариства. Гроші передавалися прямо в приміщенні міськради.

Посадовці отримали 1 мільйон 850 тисяч гривень від громадянина за вирішення питання щодо передачі земельної ділянки площею 1,5 га в оренду з подальшим її викупом.

Попри те, що правоохоронці делікатно не вказали місто і прізвище чиновника, з власних джерел в МВС, Тижню стало відомо, що затриманий – мер міста Немирів Віктор Качур. Наразі триває перевірка, встановлюється коло осіб, які можуть бути причетні до цього посадового злочину. Вирішується питання щодо кваліфікації порушення кримінальної справи.