Мера Глухова Терещенка запідозрили у порушенні вимог антикорупційного законодавства

1 Серпня 2017, 10:37

Міський голова Глухова Мішель Терещенко не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) про купівлю авто. Про це повідомила прес-служба управління захисту економіки в Сумській області.

Зазначається, що мер Глухова в березні придбав легковий автомобіль вартістю 385,3 тисяч гривень, однак  не повідомив про це  в 10-денний термін.

"31.07.2017 співробітники УЗЕ в Сумській області департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили факт вчинення адміністративного корупційного правопорушення мером Глухова, який в березні поточного року придбав легковий автомобіль вартістю 385,3 тис. грн, але письмово не повідомив в Національне агентство з питань запобігання корупції в десятиденний термін про суттєві зміни в майновому стані, чим порушив вимоги ч. 2 ст. 52 закону України "про запобігання корупції", – йдеться в повідомленні.

За даним фактом працівники УЗЕ в Сумській області склали та направили до Глухівського міськрайонного суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, за що меру міста загрожує штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 гривень).

У повідомленні не вказано прізвище мера. Терещенко народився у Франції, але вже більше десяти років живе в Україні. Після повернення на історичну батьківщину, він зайнявся відродженням традиційного для України промислу – льонарства, а також написав свою першу книгу про свого діда Михайла Терещенка. 

У липні 2016 року він звернувся до голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням розпустити міську раду і призначити позачергові вибори через саботаж роботи нинішнім складом ради.