Мер Запоріжжя отримав повістку через відмову зупиняти громадський транспорт

10 Квітня 2020, 14:28
Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк отримав повістку за відкритою кримінальною справою щодо факту відмови міської влади зупиняти громадський транспорт згідно з постановою Кабміну. Про це він написав у Facebook.
 
"Сьогодні зранку до мене в кабінет завітали правоохоронці та вручили повістку за порушеною кримінальною справою. Останнім часом це стало майже звичним явищем. Причина в тому, що міська влада нібито не виконала постанову Кабінету міністрів щодо зупинення громадського транспорту в місті", – зазначив він. 
 
 на початку тижня ГУНП в Запорізькій області, за матеріалами СБУ, порушила кримінальне провадження щодо ймовірного порушення мером Запоріжжя Володимиром Буряком вимог карантину – за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).
 
Раніше Кабмін видав постанову, якою зобов'язав місцеву владу обмежити пасажирські перевезення.
 

Нагадаємо, в Україні станом на 9:00 10 квітня зафіксовано 2203 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. З них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 311 нових випадків.