Мер вважає, що англійські фани не їдуть у Донецьк через журналістів

10 Червня 2012, 15:52

«Донецьк, напевно, дуже багато очікував фанів із Британії. А приїжджають лише 2 або 3 тисячі. Засмучені, розчаровані Ви цим?», – поставили запитання журналісти.

На це Лук`янченко відповів: «Мені прикро за те, що преса і телерадіокомпанії, не знаючи справжньої ситуації в місті Донецьк, окремі телекомпанії показували місто Донецьк, намагалися його піднести так, чого насправді в місті немає».

При цьому мер додав: «Ми переконали, що місто Донецьк – це трудове, нормальне місто».

На зустрічне запитання, «хто відповідальний за те, чому так мало англійців приїжджає до Донецька», Лук`янченко сказав: «Я ні на кого не хочу показувати, і ні на кого не буду показувати. Потрібно просто правильно і чесно підносити інформацію про місто».

Як повідомлялось, за добу в Україну приїхало більше 17 тисяч осіб та 3,1 тисяча транспортних засобів, що відносяться до категорії Євро-2012, з яких 9,5 тисяч вболівальників перетинали кордон переважно неорганізованими групами, ще понад 7 тисяч рухалися в складі 143 груп.

Більшість вболівальників прибували автомобільним транспортом та дещо менше літаками.

Нагадаємо, станом на ранок 9 червня в пунктах пропуску на державному кордоні зафіксовано в’їздмайже 3400 вболівальників, з яких 1315 – прибули у складі 72 організованих груп. Більшість уболівальників перетнули кордон в аеропортах Борисполя, Харкова та Львова.

Українська міліція рекомендує іноземним футбольним уболівальникам пересуватися в нічний час доби групами під час Євро-2012.