Мер Тернополя впевнений, що організатори «критики» Януковича працюють на Партію регіонів

24 Лютого 2011, 18:30

За його словами, самі організатори цього заходу працюють на Партію регіонів і спеціально затіяли все, аби скомпрометувати ВО “Свобода”.

«До мене дійсно підходив депутат Олег Вітвіцький і питав дозволу проводити в центральному палаці культури “Березіль” академію до річниці Януковича. Я дав доручення секретарю, щоб він передав це запрошення депутатам. Але, як виявилося, організатори не зверталися до палацу культури – це окрема структура. Вже вчора з’ясувалося, що на той же час там запланували захід до річниці Лесі Українки – запросили тисячу школярів», – розповів Надал.

На його думку, якби організатори дійсно хотіли провести захід проти Януковича, то навіть в такій ситуації провели б його.

«Можна було б підкорегувати час і провести академію в той самий день не на четверту, а на восьму годину. Вони ж зразу все скасували і почали розсилати свою заяву про те, що їм не дають працювати», — додав мер.

Те, що заходу в пам’ять про Лесю Українку не було зазначено в планах міської ради, які щотижня публікують на офіційному сайті, Надал пояснив тим, що план не точний. Не все, що туди вносять, відбувається, натомість бувають заходи, які відбуваються попри те, що не були в плані, зазначив він.

Нагадаємо 25 лютого в Тернополі громадська організація „Українська справа” планувала провести захід «Урочиста» академія з нагоди роковин правління В.Ф. Януковича». Лідер організації Олег Вітвіцький заявив, що міська рада зірвала захід, попередньо дозволивши проводити його в центральному палаці культури міста, а за два дні до заходу заборонила.