Мер Ніцци прийняв делегацію окупаційної влади Ялти з наміром “відновлення дружніх стосунків”

2 Березня 2016, 11:35

Мер Ніцци Крістіан Естрозі зустрівся з представниками окупаційної адміністрації Ялти та підписав із ними "лист про наміри" і відновлення дружніх стосунків. Про це йдеться у повідомленні на сайті Крістіана Естрозі.

Делегація окупантів перебувала у Ніцці з 26 лютого по 1 березня. Зустріч з мером Ніцци відбулася за участі посла РФ у Франції Алєксандра Орлова.

У Естрозі назвали візит делегації дуже "символічним", оскільки його здійснили уперше з часу "проведення референдуму про незалежність і приєднання до Росії".

При цьому на сайті мера, який раніше вже висловлювався на підтримку дій РФ, наголошується, що Ялта входить до складу Російської Федерації. Окрім того, під час зустрічі вивімили прапор Франції, ЄС та Росії, про що свідчить фото на сайті.

"Продовжуючи підписання угоди про побратимські стосунки між Ялтою і Ніццою 26 листопада 1960 року, мер Ялти Андрєй Постєнко у присутності посла РФ у Франції зустрівся з мером Ніцци для підписання листа про наміри з розвитку дружніх відносин і поновлення побратимських відносин між Ялтою і Ніццою", – йдеться у повідомленні на сайті Естрозі.

З боку Крістіана Естрозі це вже не перший прояв дружніх почуттів щодо Росії. Під час візиту до Москви він розкритикував уряд Франції через небажання постачати "Містралі". Також на знак підтримки Російської Федерації він написав кілька повідомлень російською мовою в Twitter.

Як повідомлялося, раніше низка депутатів та інших посадовців з європейських країн відвідували Крим. У результаті таких неузгоджених з Україною візитів в’їзд до України забороняли вже кільком групам депутатів.