Мер міста Саки виштовхав журналіста із сесійної зали. Бо працює в газеті, яка “налаштовує людей проти влади”

7 Лютого 2011, 17:24

За його інформацією, 2 лютого він прийшов на чергову сесію Сакської міськради, однак мер міста Клюй зробив спробу заборонити журналісту перебувати в залі.

 

Після того як депутати проголосували за прийняття відповідного рішення, Крисько відмовився покинути сесійний зал. У відповідь мер оголосив десятихвилинну перерву, під час якого спробував силою виштовхнути журналіста з приміщення.

 

При цьому, за словами Крисько, міський голова зі словами «Я не дозволяв тобі знімати!» ударив по включеній відеокамері, на яку редактор газети фіксував протиправні дії, і спробував вирвати її з рук журналіста.

 

У свою чергу сакські чиновники і депутати заявили, що Крисько сам спровокував своє видалення з сесійної зали провокаційною і неадекватною поведінкою. Про цевони заявили на прес-конференції сьогодні.

 

«На засіданні, в порушення регламенту міськради та елементарної етики, з’явилася невідома особа, не представилася і не надала документи, що підтверджують його професійну приналежність. Лише згодом він назвався журналістом газети «Крим сьогодні», – заявила голова мандатної комісії з депутатської етики, ЗМІ, міжнаціональних відносинами і законності Сакської міськради Олена Зіміна.

 

За її словами, «провокаційні дії» Крисько, «по суті справи, були спрямовані на зрив сесії». «Поведінка його було зухвалою. Його поведінка у мене викликала сумніви в його адекватності», – додала Зіміна.

 

За її інформацією, депутати міськради направили листа керівництву сакської міліції і прокуратури з вимогою «притягнути осіб, що ініціювали дану ситуацію, до кримінальної відповідальності за перешкоджання роботі міськради і хуліганські дії, допущені в громадському місці».

 

Про те, в чому саме виражалися «хуліганські дії» журналіста, повідомив начальник юридичного відділу Сакської міськради Руслан Гундаков. «Журналіст переміщався по залу з камерою, знімав, задавав питання … У зв’язку з цим було поставлено питання про його присутність на сесії», – розповів він.

 

«Коли до тебе в обличчя з камерою підбігають – це ж не дуже приємно! Він сам всіх налаштував проти себе», – додала глава фракції Партії регіонів у Сакському міськраді Тамара Боровик.

 

При цьому депутати і чиновники наполегливо підкреслювали різку опозиційність газети «Крим сьогодні» до влади Сак. «Тільки один негатив! Жодного разу ця газета не написала нічого хорошого про місто, – обурилася Боровик. – Ми, депутати міськради, вважаємо, що не повинно бути такої газети, яка налаштовує людей проти влади!».