Мер Ірпеня заявив, що повернувся на роботу

10 Серпня 2016, 14:03

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк у середу, 10 серпня, повернувся на своє робоче місце після відпустки і стверджує, що Генеральна прокуратура не відкривала щодо нього кримінальних проваджень і не висувала жодних офіційних підозр. Про це він сказав у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Коментуючи проведені правоохоронцями обшуки в рамках розслідування справи за ст. 364 КК України про зловживання посадовими особами Бучанської міськради при виділенні 890 га землі, Карплюк повідомив, що його адвокат отримав від Генпрокуратури відповідь, у якій немає підозр щодо нього.

"Земля була виділена в 2002 році, а я обіймав посаду заступника з економічних питань Бучанського міського голови з 19 листопада 2010 року по 25 липня 2011 року, тобто менше року. У мої посадові обов'язки не входили повноваження щодо розпорядження землями територіальної громади Бучі. Генпрокуратура надала відповідь моєму адвокату, яким констатувала відсутність кримінальних проваджень або оголошення мені підозр (лист ГПУ від 03 серпня 2016 року № 04/2/3-1540-16).

Карплюк також зазначив, що готовий до діалогу з представниками всіх правоохоронних органів і надасть всі необхідні свідчення, як тільки отримає телефонне запрошення або офіційне повідомлення про виклик.

Нагадаємо, 21 липня стало відомо, що мер Ірпеня Київської області Володимир Карплюк покинув межі України, тоді як у мера міста Буча Анатолія Федорука пройшли обшуки у справі про розкрадання 900 га лісу. Згодом ГПУ заявила про одночасні обшуки  у цій сфері за десятком адрес. Правоохоронці підозрюють обох мерів у незаконній забудові лісів, їм загрожує щонайменше по шість років ув'язнення.