Мер Ірпеня оголосив про відставку

24 Липня 2018, 10:26

Мер міста Ірпінь Київської області Володимир Карплюк повідомив, що 2 серпня складе повноваження міського голови. Про це у вівторок, 24 липня, він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

"Я, Володимир Карплюк, прийняв рішення 2 серпня 2018 року скласти повноваження Ірпінського міського голови", – наголосив він.

 

Крім того, Карплюк заявив про намір брати участь у наступних парламентських виборах.

 

"Моя наступна мета – участь у парламентській кампанії через висунення своєї кандидатури до Верховної ради по округу, до якого входить Ірпінь та Приірпіння", – додав він.

 

 

Нагадаємо, у серпні 2017 року прокуратура Київської області повідомила про підозру міському голові Ірпеня Володимиру Карплюку в порушенні правил експлуатації обладнання при проведенні будівельних робіт, що спричинило загибель людини в 2011 році. 

 

20 грудня правоохоронці оголосили про підозру меру Ірпеня Володимиру Карплюку у вчиненні низки тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень. Зокрема, Карплюка підозрюють за ч. 1 ст. 255 (створення, керівництво злочинною організацією з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів), ч. 4 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб), ч. 5 ст. 191(заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в особливо великому розмірі у складі злочинної організації). Також за ч. 1 ст. 205 (придбання суб'єкта підприємницької діяльності (юридичної особи) з метою прикриття незаконної діяльності, вчиненому в складі злочинної організації), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.