Міський голова Глухова Сумської області Мішель Терещенко звернувся до голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням розпустити міську раду і призначити позачергові вибори через саботаж роботи нинішнім складом ради. Про це він заявив на прес-конференції 11 липня у Києві.
Терещенко розповів, що наразі з 34-х депутатів працюють тільки 14, і він не зміг відкрити роботу сесію міськради 30 червня. У зв'язку з цим, за словами Терещенкао, не були прийняті важливі для місцевої громади рішення міськради.
«Я відправив лист Парубію – може, Верховна Рада погодиться розпустити нашу міську раду», – сказав він.
Присутня на прес-конференції радник Терещенка Олена Єскіна процитувала звернення: «Керуючись п. 2 частини 1, частини 4, частини 5 ст. 78 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прошу Вас винести на розгляд Верховної Ради України питання в порядку, передбаченому чинним законодавством, достроково припинити повноваження Глухівської міської ради Сумської області 7 скликання і призначити позачергові місцеві вибори».
Також міський голова Глухова звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням забезпечити належну роботу місцевої поліції і органів прокуратури. За його словами, правоохоронці не реагують на надану інформацію про корупцію.
М.Терещенко народився у Франції, але вже більше десяти років живе в Україні. Після повернення на історичну батьківщину, він зайнявся відродженням традиційного для України промислу – льонарства, а також написав свою першу книгу про свого діда Михайла Терещенка.
Довідка: Михайло Терещенко (1888-1956) був одним з перших українських промислових магнатів. Своє величезне багатство він, як і кілька поколінь його предків, зробив на виробництві цукру, а згодом повністю втратив після більшовицької революції. До 80% своїх доходів родина Терещенків витрачала на благодійність і розвиток місцевої інфраструктури. Саме їм Київ зобов'язаний такими закладами, як Київський політехнічний інститут, музей імені Богдана та Варвари Ханенків, будівля "Охматдит", Володимирський собор, Перша гімназія, Консерваторія імені Чайковського, Історичний музей і Національний художній музей, Музей Шевченка, музей Російського мистецтва, Національна медична бібліотека і цілий ряд лікарень і притулків. Кілька десятків інфраструктурних об'єктів було побудовано і в Глухові – на батьківщині роду Терещенків.