Мер Донецька вже не може терпіти “покращення”

Акценти
26 Червня 2013, 13:32

«Я солідарний з мером Полтави. На сьогоднішній день склалася дуже тривожна ситуація проплати рахунків у місті Донецьку»,  – сказав мер.

За його словами, місту катастрофічно не вистачає грошей.

«Мене цікавлять окремі напрямки, де далі терпіти не можна. А саме питання, пов'язані з капітальним ремонтом житлового фонду – 7,5 млн гривень не сплачено; підготовка до зими комунального господарства – потрібно 11,5 млн гривень; питання, пов'язані з дорожнім господарством – необхідно близько 12 млн гривень»,  –  сказав Лук'янченко.

Він уточнив, що Донецьк не має претензій до виплат з державного бюджету.

Як повідомлялось, 25 червня мер Полтави заявив, що Держказначейство блокує платежі місцевих влад у всіх регіонах України.

Нагадаємо, у травні органи Державної казначейської служби не виконали платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на загальну суму 16 млн 580 тис. грн. Про це повідомили в Львівській міській раді.

30 квітня працівники  комунальних підприємств Львова провели черговий пікет обласного управління Державного казначейства через затримки платежів. Комунальники заявили, що перед Великоднем казначейство не проплачувало  КП «Львівелектротранс» понад 4,6 млн грн державних субвенцій.

90