За його словами, вивіски на установах змінювати не будуть, в Дніпропетровську досить шкіл, де викладають російською мовою, тому відкриття російськомовних класів теж не планується. Весь документообіг вже в електронному вигляді, тому службовці будуть за ту ж зарплату готувати відповіді у двох варіантах: українською та російською.
«Усі документи, акти, рішення публікуються українською державною мовою, а зараз дано право дублювати деякі з них на російську. Тільки для тих заходів і тих установ, які цього вимагають», – пояснив Куліченко.
«Головне, що ми дали можливість людині звертатися тією мовою, якою їй зручно. І відповідати будемо на тій же мові, тому держслужбовців перевірятимуть на знання української та російської мов. Але проблеми зі знанням російської у нас немає, є проблема зі знанням української», – додав мер Дніпропетровська.
Нагадаємо, 12 вересня депутати Дніпропетровської міської ради на черговій сесії проголосували за реалізацію положень закону України "Про засади державної мовної політики" у Дніпропетровську.
Раніше місцеві влади 3 регіонів відмовились визнавати закон про мови чинним на своїх територіях, у 9 регіонах статус регіональної отримала російська мова, і лише в одному місті на Закарпатті регіональною стала угорська мова.