Мельниченко вважає, що його затримали завдяки зв’язкам влади з мафією Італії

4 Серпня 2012, 13:29

За її словами, Мельниченко вільно пересувається по всьому світу, спілкується з багатьма людьми, але інші цивілізовані демократичні країни не затримували екс-майора.

При цьому, за словами колишнього держохоронця, практично усюди, де він перебуває, за ним ведеться стеження, як вітчизняних та і закордонних спецслужб. Через це Мельниченко якщо і зупиняється у готелях, то не більше, ніж на 3 доби.

Розинська також додала, що її майбутній чоловік готовий до екстрадиції в Україну, готовий до морального та фізичного тиску з боку силових структур.

Також Мельниченко може оприлюднити нову секретну інформацію, яка напряму торкається злочинних дій чинної влади, зокрема й інформацію по вбивству Євгена Щербаня у 1996 році.

Крім іншого українська журналістка та телеведуча повідомила, що готова вести за свого коханого "священну війну".

Як повідомлялось, 3 серпня колишнього працівника Держохорони майора Миколу Мельниченка затримали в Італії, нібито, за ордером українського Інтерполу.

Міністерство закордонних справ підтверджує затримання колишнього співробітника президентської охорони Миколи Мельниченка в Неаполі

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва визнав законним порушення справи проти Мельниченка 26 грудня 2011 року.

У лютому Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Печерського суду Києва, який відмовився задовольнити скаргу захисту колишнього співробітника Президентської охорони Миколи Мельниченка на законність постанов Генеральної прокуратури від 2001 року про порушення кримінальної справи проти його підзахисного.

23 вересня 2011 року Служба безпеки України оголосила Мельниченка в розшук.