Мельниченко: чоловік Тимошенко пропонував сфальсифікувати записи щодо вбивства Щербаня

15 Вересня 2012, 10:41

"12 липня 2012 до мене звернулася сім'я Тимошенко в особі Тимошенко з пропозицією… Маючи інформацію про можливості моїх свідчень в Америці на запит Генеральної прокуратури України, Тимошенко запропонував мені надати завідомо неправдиві показання проти президента України Януковича. Свідчити про те, що нібито саме він є замовником вбивства Щербаня, що у мене нібито є запис цих розмов Януковича з Кучмою. При цьому самі записи необхідно було сфальсифікувати, створити штучно з тих оригінальних зразків їх голосів, які в мене є", – повідомив екс-майор у соцмережі Facebook в суботу, 15 вересня.

Він підкреслив, що чоловік Тимошенко зробив йому цю пропозицію в Празі в офісі громадської організації "Українська європейська перспектива".

"Там я познайомився з Василем Даниловим (бізнесмен, соратник екс-міністра економіки Богдана Данилишина – Ред.) ідізнався, що офіс належить йому. Згодом, з інших джерел інформації, мені стало відомо, що Данилов заарештований на Україні за підозрою в організації замаху на віце-президента Родовід-банку Сергія Дядечка", – зазначив екс-майор.

За словами Мельниченка, врахувавши всю доступну йому інформацію, він прийняв рішення відмовитися від пропозиції Тимошенко й оприлюднити правдиві свідчення.

"Склавши докупи всі відомі мені факти злочинної діяльності кампанії Лазаренко-Тимошенко і їх кримінального оточення, я прийняв рішення відмовитися від пропозиції Тимошенко і дати правдиві показання і зробити цю заяву", – заявив екс-майор.

Нагадаємо, за словами Мельниченка, замовником вбивства Євгена Щербаня називається Павло Лазаренко, а оплату за злочин здійснили Петро Кириченко і екс-прем'єр Тимошенко.