Мей прокоментувала можливість проведення другого референдуму щодо Brexit

20 Січня 2018, 14:32

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила, що другого референдуму про вихід країни з Європейського союзу не буде. Про це вона сказла в інтерв'ю телеканалу France-2.

 

"Другого референдуму щодо Brexit не буде. Ми запитали (громадян Великої Британії), і вони висловили свою точку зору: вони хочуть покинути Європейський Союз", – наголосила Мей.

 

Водночас вона зазначила, що Британія "є частиною Європи".

 

"Ми залишаємо ЄС, але не покинемо Європу", – підкреслила прем'єр.

 

Як повідомлялося 17 січня, Нижня палата британського парламенту підтримала урядовий законопроект про вихід Великої Британії з Євросоюзу. 

 

Нагадаємо, 13 грудня 2017 року Європарламент проголосував за початок другого етапу переговорів щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу. Уряд Великої Британії заявив, що планує законодавчо оформити точний час виходу країни з Європейського Союзу. Вихід королівства з ЄС має відбутися 29 березня 2019 року о 23:00 за лондонським часом.

 

Додамо, під час референдуму 24 червня 2016 року 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit). При цьому 62% Шотландців висловилися за збереження британського членства в ЄС, а 32% виступили за Brexit. ​Правляча в регіоні Національна партія закликала до проведення окремого референдуму, якщо позиція Шотландії буде прогнорірована під час переговорів з Брюсселем щодо Brexit.