Мей назвала суму компенсації за вихід Британії з ЄС

12 Грудня 2017, 07:46

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей повідомила, що країна заплатить за вихід з Євросоюзу від 40 до 44 млрд. євро. Про це пише Sky News.

За її словами, у майбутньому співпраця ЄС та Британії триватиме.

"Як я вже відзначила, ми визначили обсяг виплат та методику розрахунку, що вже було зроблено. За розрахунками, сума складе 35-39 млрд фунтів стерлінгів", – заявила Мей.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей домовилася з Європейським союзом засекретити остаточний розмір виплат за вихід країни з ЄС, який може перевищити 40 млрд фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, 20 листопада голова Європейського парламенту Антоніо Таяні заявив, що Британія має сплатити за вихід зі складу Європейського союзу (Brexit) 60 млрд євро.

Уряд Великої Британії заявив, що планує законодавчо оформити точний час виходу країни з Європейського Союзу. Вихід королівства з ЄС має відбутися 29 березня 2019 року о 23:00 за лондонським часом.

7 грудня у Євросоюзі заявили, що у Великої Британії є три дні для досягнення перших компромісних угод з приводу запланованого на 2019 рік виходу країни з ЄС. Уже 8 грудня президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер та британський прем'єр-міністр Тереза Мей домовилися стосовно переходу до другого етапу переговорів про вихід Великої Британії з Євросоюзу.