Медики Червоного Хреста відмовилися обстежувати Тимошенко

13 Лютого 2012, 07:32

Про це повідомляє газета "Коммерсант-Украина".

"Можна сказати, що ми самі відмовилися від участі в цій програмі. На даний момент створюється враження, що наша присутність буде надлишковою", – розповів виданню представник московського офісу МККК (координує діяльність Червоного Хреста в Росії, Білорусі, Україні, Молдові) Монік Нанхен.

Він підкреслив, що українську владу вже поінформовано про це рішення.

Нагадаємо, МКЧХ був єдиною організацією, запрошеною стороною колишнього прем'єра для участі в міжнародному консиліумі, який збереться в Качанівській жіночій виправній колонії з приводу стану здоров'я Тимошенко.

Крім того, з власної ініціативи допомогу своїх медичних фахівців запропонували уряди Канади та Німеччини, на що Тимошенко відповіла згодою.

"Лікарі з Німеччини – це невролог і фахівець з проблем спини і дисків. З Канади – керівник відділення швидкої допомоги однієї з наших лікарень, дуже хороший діагностик, кардіолог, лікар, який спеціалізується на акушерстві-гінекології і, нарешті, терапевт, який також має практичний досвід в токсикології", – повідомив Радіо Свобода виконавчий директор Конгресу українців Канади Тарас Залуський.

За інформацією Генеральної прокуратури, група іноземних медиків прибуде до України сьогодні, 13 лютого.

Як повідомив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко, Тимошенко відмовляється від участі медиків МОЗ України у її обстеженні.