Медведєву до Олімпіади в Сочі купили яхту за 30 млн євро

26 Січня 2011, 12:59

За даними видання, на цій яхті президент Дмитро Медведєв прийматиме VIP-гостей Олімпіади в Сочі, передає GZT.ru.

 

Газета повідомляє, що Росія придбала суперяхту Leo Fun, побудовану на стамбульській верфі Proteksan-Turquoise, в середині грудня 2010 року. Після оформлення угоди назва яхти змінили на Sirius.

 

Судно було побудоване на замовлення якогось італійського бізнесмена, чиє ім’я не називається, і спущене на воду в 2009 році. Деякий час воно використовувалося як чартерна яхта. За даними журналістів, рішення про покупку Leo Fun було прийнято після того, як вона була взята в чартер для російського президента.

 

Управління справами президента РФ поки на цю інформацію не відреагувало.

 

Судно довжиною 53,7 м і шириною 9,5 м здатне розвивати швидкість до 18 вузлів (33,3 км на годину). Згідно з даними порталу Superyachts.com, що спеціалізується на продажу і оренді яхт, Leo Fun ідеально підходить для безпечних і комфортних подорожей.

 

На верхній палубі розташований басейн зі штучним водоспадом та джакузі на шість осіб. Там же для гостей передбачений майданчик для барбекю в разі, якщо вони захочуть пообідати на відкритому повітрі, а не в ресторані.

 

Судно розраховане на прийом до 12 гостей і 11 членів екіпажу. Для високопоставлених гостей є шість просторих VIP-кают з супутниковим телебаченням, інтернетом і окремими ваннами. А в головній і найбільшій каюті є також робочий кабінет і гардеробна.

 


Влітку 2010 року, у ЗМІ поширилася інформація, що президенту України Віктору Януковичу на день народження подарували яхту Bandido. Вартість такого судна в залежності від моделі коливається в межах від 3,5 до 7,5 млн доларів.

 

Раніше ЗМІ також писали про яхту Centurion Віктора Януковича-молодшого. Таку яхту спеціалісти оцінюють приблизно у 600 – 800 тисяч євро.