Медведчук вважає, що вступ України до Митного союзу підтримує більшість громадян

Акценти
25 Листопада 2012, 10:12

"Ті програми, які підтримує громадський рух "Український вибір", підтримує сьогодні більшість громадян України", – сказав Медведчук, ствердивши, що він є не прокремлівським, а проукраїнським політиком .

У той же час, Медведчук не погодився з реплікою, що його ідеї на 90% співпадають з позиціями нинішньої влади. За його словами, "українська влада категорично проти Митного союзу", а Віктор Янукович "забув про Митний союз після того, як став президентом".

Медведчук сказав, що за останні 10 років за вступ до Митного союзу ніколи не виступало менше 54% громадян.

На репліку журналіста, що є й інша соціологія, політик сказав: "Немає іншої соціології. Є соціологія, коли говорять, як Центр Разумкова: "Вам подобається Євросоюз?". 51% – так. Я теж в цьому 51%. Ставте запитання: "Україна повинна рухатися в Євросоюз чи в Євразійський економічний союз через Митний союз і Єдиний економічний простір?". І ви отримаєте відповідь. Ця відповідь однозначна. Я можу це довести протягом 10 років".

Також, за словами Медведчука, за державний статус російської мови виступає до 40% населення, і до 30% – за  регіональний статус. У сумі виходить більшість населення країни, ствердив Медведчук.

  
 

89