Медведчук відреагував на зламаний активістами паркан: Їм хочеться воювати? Я вмію

29 Грудня 2013, 22:15

 «Гірше дурня може бути тільки активний дурень. Згадав цю приказку, коли після Євромайдану, який проходив під гаслом «Солідарність проти терору», особливо завзяті активісти приїхали до мене ламати паркан. З авто «Батьківщини» депутат Яворівський – особа україномовної інтелігенції – через звукопідсилювач організовував натовп, як Ленін на броньовику», – написав  Медведчук.

Він також висловив переконання, що «лідери опозиції мають таке ж відношення до Майдану, як те, що вони роблять, – до європейських цінностей».

«Одні пишуть маніфести на підтримку програмного пропозиції Руху « Український вибір» про повернення до Конституційної реформи 2004 року і розповідають про своє прагнення в ЄС, а інші, об'єднавшись у групи вандалів, їздять в пошуках пам'ятників і заборів, які хочеться поламати і продемонструвати, що близькі до народу, «свої в дошку» і у вандалізмі нікому не поступляться», – заявив Медведчук.

Водночас він вказав, що пікетування будинку не злякався.

«Я не розумію – вони що, всерйоз думають мене налякати? Ні залякати, ні зупинити не вийде. Щоб будувати свою країну, не треба ламати мій паркан і навіть головою об нього битися не треба. Досить просто включити мізки і почати думати або забути про кар'єру політика», – заявив Медведчук, вказавши, що не відступиться від програми власного руху.

«Хочеться зрозуміти, як довго опозиційні лідери будуть свою політичну неспроможність прикривати вандалізмом, провокацією заворушень, захопленням держустанов, блокуванням доріг, цинічним брехнею людям? Їм хочеться воювати? Я воювати вмію. У нас достатньо сил і можливостей, щоб відстояти наші погляди і переконання. І ми це зробимо», – підсумував він.

Нагадаємо,   29 грудня активісти Майдану пікетували резиденцію президента в  Межигір'ї з порожньою труною із жалобними стрічками.

Після цього активісти пікетували будинок лідера об'єднання "Український вибір" Віктора Медведчука. Частина пікетувальників  зламала ворота біля  маєтку Медведчука, в той час як  організатори  закликали активістів заспокоїтися.

Також  активісти розписали фарбою паркан біля будинку прем'єр-міністра Миколи Азарова та пікетували резиденції спікера Верховної Ради Володимира Рибака і колишнього президента Віктора Ющенка.