Мати російського морпіха з 810-ї ОБрМП здала докази участі свого сина в окупації Криму – InformNapalm

1 Квітня 2019, 12:30

Міжнародна роздвідувальна спільнота InformNapalm у понеділок, 1 квітня, оприлюднила докази участі російського військового Дмітрія Тєпєрічкіна в окупації Криму. Як зазначається, інформацію про участь Тєпєрічкіна в окупації півострова розмістила його мати Іріна Дуравкіна у соцмережі "Вконтакті".

 

"Нещодавно міжнародна розвідувальна спільнотаInformNapalm  встановила факт участі 108-го десантно-штурмового полку ЗС РФ в операції захоплення Криму. Вивчаючи профіль десантника цього полку М. Довженка, під фотографією з медаллю за окупацію Криму розвідники натрапили на такий коментар росіянки Іріни Дуравкіной: "У мене син (Дмітрій Тєпєрічкін – ред.) також отримав медаль За Повернення Криму! Ви молодці, наші герої! Поздоровляю з такою нагородою!!!!!!"", – йдеться у повідомленні InformNapalm.

 

Скріншот коментаря Іріни Дуравкіной:

 

 

Як зазначається, Довженко після публікації статті повидаляв усі фотодокази зі свого профілю, але волонтери InformNapalm завчасно зберегли світлини. Крім того, У профілі матері російського військового також розміщені фотографії  з медаллю сина за окупацію Криму, а також фотографія нагородного посвідчення до неї.

 

 

 

Встановлені дані

 

На основі інформації, що вказана в профілях соцмережі, встановлено, що Тєпєрєчкін Дмітрій Алєксєєвіч народився 19 червня 1995 року в м. Біла Калитва Ростовської області РФ. Живе в Ростові-на-Дону.

 

 

Тєпєрічкін проходив строкову військову службу  у 2013-2014 роках у 1-й десантно-штурмовій роті десантно-штурмового батальйону окремої бригади морської піхоти, в/ч 13140. Це номер військової частини 810-ї ОБр МП ЧФ РФ, місце дислокації – тимчасово окупована територія України, м. Севастополь. Дані про місце служби підтверджуються посвідченням до медалі.

 

 

"Дмітрій Тєпєрєчкін теж опублікував фото медалі за окупацію Криму, а також посвідчення, щоправда, не в розгорнутому вигляді, тому ми висловлюємо подяку Ірині Дуравкіній, яка викрила сина, опублікувавши розгорнуте посвідчення до медалі", – додали у  InformNapalm.

 

Як повідомлялося, волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm встановили, що в операції захоплення Криму брали участь військовослужбовці 108-го десантно-штурмового полку ( в/ч 42091, м. Новоросійськ), який входить до складу 7-ї десантно-штурмової дивізії ЗС Російської Федерації.

98