Масові протести в Ізраїлі. Кількість постраждалих перевищила тисячу осіб

9 Грудня 2017, 15:19

В Ізраїлі унаслідок сутичок під час протестів загинуло двоє палестинців, а також близько 1,1 тисячі осіб постраждало. Про це повідомляє міністерство охорони здоров'я Палестини, передає газета Al-Masry Al-Youm.

За даними відомства, до кінця минулого дня, 8 грудня, загальна кількість постраждалих, у тому числі й тих, хто отримав отруєння газом, у ході сутичок палестинців із поліцейськими досягло 1,1 тис. осіб. При цьому переважна більшість із них – у містах Західного берега річки Йордан.

"Однак саме в секторі Газа загинули два учасники протестних акцій – 54-річний Махер Ата-Алла і Махмуд аль-Масрі, якому було 30 років. Обидва були вбиті пострілами з вогнепальної зброї", – йдеться в повідомленні.

Раніше міністерство охорони здоров'я також повідомляло про трьох поранених палестинців, які перебувають у важкому стані.

Раніше у The Independent з посиланням на чиновників міністерства охорони здоров'я Палестини повідомили, що  під час протестів в Ізраїлі біля кордону з Газою у результаті дій ізраїльської армії загинув палестинець. Також повідомлялось, що кількість постраждалих унаслідок протестів в Ізраїлі перевищила 50 осіб.

Нагадаємо, 6 грудня Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС. У США такі дії президента пояснили тим, що він зробив символічний крок, який показує прихильність до мирного процесу.

7 грудня у Секторі Газа, східній частині Єрусалиму та Віфлеємі палестинці вийшли на акції протестучерез визнання президентом США Дональдом Трампом Єрусалиму столицею Ізраїлю.