Масове отруєння в Ізмаїлі: ситуація пішла на спад

20 Червня 2016, 11:12

Протягом минулої ночі в лікарні Ізмаїла та району надійшли шестеро людей (з них двоє дітей), постраждалих уніслідок отруєння. Про це написав у Facebook міський голова Андрій Абрамченко.

За його даними, станом на ранок 20 червня у лікарнях перебувають 219 людей, а всього було госпіталізовано 405.

 «Ми можемо говорити про те, що ситуація пішла на спад», – зазначив Абрамченко.

Водночас, за даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, загалом до лікарень звернулося 399 осіб (із них 241 дитина), а станом на 7:00 20 червня на стаціонарному лікуванні перебувають 260 осіб (з них 185 дітей), виписано (переведено на амбулаторне лікування) 139 осіб (з них 56 дітей).

Як повідомлялося, в Ізмаїлі на Одещині сталося масове отруєння людей. У місті ввели надзвичайний стан. Міністерство охорони здоров'я виділило додатково 130 тис. грн на ліки та дезінфекцію. У санепідстанції провели аналізи та встановили, що причиною інфекції є кишкова паличка, ротавірус та норовірус, які потрапили в питну воду після сильних дощів та підняття рівня ґрунтових вод. Надзвичайний стан триватиме ще щонайменше тиждень, у місті проводять гіперхлорування води, у зв'язку  з чим просять не використовувати водопровідну воду з харчовою метою.