“Маски-шоу стоп”. В Україні створили комісію для перевірки випадків тиску правоохоронців на бізнес

28 Лютого 2018, 14:25

Кабінет міністрів України у середу, 28 лютого, створив комісію, яка розглядатиме всі випадки тиску на підприємців. Про це повідомляється на сторінці прем'єр-міністра Володимира Гройсмана у Facebook.

 

Він також зазначив, що очолить відповідну комісію.

 

"Будемо публічно ганьбити правоохоронців, які "кошмарять" бізнес. Сьогодні створили комісію, що  Очолю її особисто. Хочу розуміти, де силовики заважають бізнесу вільно дихати. Комісія буде абсолютно відкритою. Туди входитиме громадськість, представники бізнес-асоціацій, міністри – і жодного силовика", — йдеться у повідомленні.

 

За словами Гройсмана, основні завдання – розгляд конкретних випадків тиску на бізнес, систематизація всієї інформації.

 

"Мені важливо розуміти, у якому регіоні та який правоохоронний орган влаштовує "нальоти" на компанії. Створю публічну сторінку ганьби, щоб "популяризувати" таких силовиків та їхні брудні справи. Українські правоохоронці, займіться нарешті чиновниками-корупціонерами", — запевнив прем'єр.

 

 

Нагадаємо, 7 грудня в Україні почав діяти закон №7275 "Про внесення зміни до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами при провадженні досудового розслідування", який обмежує тиск правоохоронців на бізнес. Документ отримав неформальну назву "маски-шоу стоп".