Манікюр 2022: яка форма нігтів зараз у моді

2 Серпня 2022, 16:13

Звісно, сертифіковані майстри в люксових салонах краси гарантують якість і безпечність манікюру. Але як бути тим, хто робить його самостійно в домашніх умовах? Насамперед варто не економити на всіх інструментах і засобах. Пилочки, ножиці, кусачки, лаки, лампи для манікюру, інша продукція 一 все має бути вищої якості і з безпечним складом. Не забувайте також про дезінфекцію інструментів і їхню індивідуальність. Лише після якісного манікюру приступайте до підпилювання нігтів.

Яку форму нiгтiв обрати?

У нейл-майстрів і стилістів немає однозначного рішення щодо наймоднішої форми нігтів 2022. Кожну довжину і форму можна гарно стилізувати та оформити відповідно до сучасних тенденцій. Проте варто наголосити, що мінімалізм продовжує лідирувати, тому короткі і середні за довжиною нігті будуть виглядати більш модно, аніж довгі.

Мигдальна

Таку назву ця форма одержала через те, що вона максимально схожа на форму горішка мигдалю. Це кругла продовгувата форма середньої довжини, загострена до кінчика. Вона виглядає дуже витончено і ніжно, візуально подовжує і звужує пальці. Значною перевагою цієї форми є те, що лак на ній надійно фіксується і рідко з’являються відколи чи тріщини. Мигдальна форма тримається у трендах уже кілька років поспіль.

Квадрат

Цю форму вважають класикою, адже її обирають чи не найчастіше. Вона підходить для середньої довжини нігтя, проте її часто роблять також на коротких. Щоб квадрат виглядав максимально правильно та естетично, нігтьове ложе має бути широким. Класичний квадрат має гострі кути, але під час навантажень або роботи лак у кутках може відколюватися, що є значним недоліком цієї форми. З квадратним манікюром варто бути дуже обережним.

М’який квадрат

Такі нігті також обирають часто через свою універсальність. Від класичного квадрата вона відрізняється тим, що має заокруглені згладжені кути. Це мінімізує будь-які відколи і тріщини. М’який квадрат підходить для середньої довжини нігтя з широким ложе.

Овал

Це найбільш універсальна і природна форма нігтів. Вона виглядає ніжно та естетично, підходить для будь-якої довжини 一 від найкоротших до кількасантиметрових. Кругла форма візуально подовжує і звужує пальці.

Варто пам’ятати, що у 2022 році у моді натуральність, тому короткі і середньої довжини нігті будуть найбільш трендовими. Проте варто виокремити і ті форми, які найчастіше обирають власниці довгих нігтів. На них можна зробити неординарний дизайн, що точно буде привертати увагу.

«Балерина»

Таку форму називають ще “пуанти”. Вона нагадує довгий завужений мигдаль з обрізаним рівно кінчиком. Для цієї форми не обов’язково мати занадто довгі нігті. На них також можна створити стриманий лаконічний дизайн. Ця форма візуально подовжує і звужує пальці.

«Стилет»

Цю форму обирають екстремалки або любительки неординарного манікюру. Стилет не є зручним, практичним та універсальним. І в більшості випадків для цієї форми потрібне нарощування або штучна основа. Проте саме такі нігті неможливо не помітити. На цій формі можна створити найоригінальніші дизайни. Проте і мінімалізм на них виглядатиме красиво.

З будь-якою формою нігтів можна створити трендовий манікюр. Проте під час вибору форми варто орієнтуватися на свій стиль і статус. Навіть деякі професії вимагають лаконічних форм нігтів. Також варто орієнтуватися на зручність 一 тут все індивідуально. Проте пам’ятайте, красивого покриття можна досягти лише на доглянутих руках і нігтях з якісним і безпечним манікюром. Не довіряйте свої пальчики бюджетним, неперевіреним і сумнівним майстрам. Адже це також ваше здоров’я і краса.