Манафорт не реєстрував доходи через вимоги українських бізнес-партнерів – адвокат

1 Серпня 2018, 10:03

Під час засідання суду адвокат Пола Манафорта Томас Зенле заявив, що колишній радник передвиборчої кампанії американського президента Дональда Трампа та лобіст інтересів екс-президента Віктора Януковича отримував незареєстровані доходи, бо це було умовою його українських бізнес-партнерів.  Про це повідомляє телеканал CNN.

 

"Вони вимагали, щоб це було зроблено саме в такий спосіб", – зауважив захисник політтехнолога.

 

Зокрема, адвокат  переклав більшу частину вини на українських олігархів.

 

 

За даними слідства, в Україні Манафорт мав зв'язки з Віктором Януковичем, олігархами Рінатом Ахметовим та Сергієм Львочкіним, а також з іншими союзниками екс-президента.

 

Раніше спеціальний прокурор США Роберт Мюллер повідомив, що колишній керівник президентської кампанії Дональда Трампа та лобіст інтересів екс-президента Віктора Януковича Пол Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні. 

 

Нагадаємо, 15 червня президент США Дональд Трамп назвав "нечесним" рішення суду про взяття під варт колишнього радника передвиборчої кампанії президента Пола Манафорта. 

 

25 червня суд змінив запобіжний захід для екс-голови передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта з домашнього арешту на утримання під вартою. Суддя скасував перебування Манафорта під домашнім арештом після того, як прокурори заявили, що Манафорт спробував втрутитися в справи свідків.

 

15 травня у США суддя Федерального суду округу Колумбія Еймі Берман Джексон відмовилася закрити справу, яку порушив Мюллер проти лобіста екс-президента України Віктора Януковича Пола Манафорта.

 

4 травня Мюллер заявив, що планує викликати на засідання суду 70 осіб. 

 

15 березня захист Манафорта заявив, що вимагатиме суд зняти з нього звинувачення у лобіюванні інтересів Януковича і відмиванні грошей. Суддя III окружного суду США в східному окрузі Вірджинії Томас Еллі повідомив про те, що Манафорту може загрожувати в цілому 305 років в'язниці. Тобто згідно з заявою судді, у політтехнолога є всі шанси провести залишок життя за ґратами.

 

Також окружний суд східного округу Вірджинії у США помістив Манафорта під домашній арешт з вимогою носити електронний браслет та заставою у 10 млн доларів.