Маленький принц–2013

VIP-хроніки
23 Липня 2013, 14:43

Британія тепер має повне право напитися до чортиків. Включно з королевою. І, швидше за все, так і станеться. Коли ще не сталося. В улюблених герцога та герцогині народився спадкоємець британського престолу.

 

 

Як його назвуть, не має жодного значення – може, й Альбертом. Важливо, що це хлопчик і що він таки народився. Схоже, правління жінки, хоча й дуже шанованої та любленої, британцям трохи набридло. Можливо, звідси й така ейфорія, що охопила всю країну.

 

 

Приємно спостерігати, як люди шаленіють від щастя. І трохи сумно, що в нас в Україні так не буває. Боже борони, звичайно, щоб українці так масово та феєрично раділи народженню внука президента Януковича. Це було б уже небезпечне збочення, бо Україна таки не монархія, а Янукович, хоча, можливо, й уявляє себе царем, – на щастя, не цар.

 

 

А втім, коли новонароджена дитина, про яку відомо лише, що вона важить 8 фунтів 6 унцій (приблизно 3,8 кг), уже стає приводом радіти цілій країні й ця радість перекидається навіть на інші континенти, то це викликає заздрість.

 

 

А британці таки вміють радіти. І пиячити з приводу та без приводу – теж.

 

 

Не відстає і рідна преса. Британські ЗМІ активно коментують народження Його Королівської Величності. Таблоїд The Sun прийняв рішення про одноразове перейменування у The Son (син).

 

 

А Daily Mirror вийшла з обкладинкою “Наш маленький принц”. Ну хіба ж не прекрасно?

 

 

А нести подарунки для внука королеви, у якого й так уже від зачаття є все (навіть ціла країна) – це так по-британськи.

 

 

Британія, до речі, з радості посиніла. Ні, там ще не всі втратили традиційну орієнтацію. Просто синій колір і слово «хлопчик» від понеділка, 22 липня, мають дуже символічне значення.

 

 

Фонтани на Трафальґарській площі підсвічено синім кольором, ба навіть розряди блискавки – і ті синього кольору, бо сповіщають про народження хлопчика. 

 

У Канаді, яка, як і Австралія, входить до Британської співдружності націй, водоспад Підкова в місті Ніаґара Фоллс також підсвітили синім кольором, щоб відсвяткувати народження хлопчика в королівській родині.

 

 

Ще б пак. Адже це дуже важливо…

 

 

Офіційне повідомлення, що підтверджує народження хлопчика, вивісили в Букінгемському палаці на загальний огляд; бюлетень, підписаний королівським гінекологом Маркусом Сетчеллом, який очолював команду медиків, що приймали пологи, доставляли з лікарні Святої Марії з поліцейським ескортом. Там усе серйозно. Дуже серйозно.

 

 

Це в нас про народження внука «царя» повідомили мимохідь у стрічці новин, і то після того, як «цар» дав добро, а в Британії до таких справ відчувають причетність усі громадяни, тому всі мусять знати, як ідуть справи та що нація отримала в результаті.

 

 

Щоб навіть найостанніший пияцюра та бомж, який не читає газет, знав – у королеви народився внук, на телевежі напис повідомляє: «Це хлопчик». І на палубі корабля також, щоб навіть з космосу було видно…

 

 

А от рекламний щит у Мельбурні з величезним зображенням щасливих Вільяма та Кейт з написом: «Це хлопчик! Вітаємо Вільяма та Кейт» – це вже від щирої радості й, найімовірніше, не за бюджетні гроші, як у нас.

 

 

Заробити на радості також можна, але не виходячи за межі пристойності.

 

 

Наприклад, власник ресторану з Глазго так утішився появі королівського малюка, що спік особливу святкову піцу із зображенням Кейт, Вільяма та дитини. І це чудова ідея – посмакувати королівськими родичами.

А от чому в Україні ніхто не пече піци з Януковичем чи Табачником? Звісно чому… Бо їх ніхто не купить. І так поперек горла стоять. А в Англії куплять…

 

 

Читайте також Віктору Януковичу зіпсували День народження

 

За матеріалами mirror.co.uk , thesun.co.uk