Максим Віхров: Сформована у 2019 році система влади в Україні може стати надзвичайно вразливою

19 Квітня 2018, 12:30

Після виборів у 2019-му в Україні може скластися вельми неоднозначна ситуація. Замість того щоб боротися за важелі керування державою, значна частина політичної еліти займе вичікувальну позицію, залишивши відповідальність комусь іншому. Про це пише автор Тижня Максим Віхров. 

 

За його словами, до цього політичну еліту спонукатимуть не тільки проблеми з власними рейтингами, а й неоднозначні перспективи, із якими пов’язана перемога на президентських виборах та участь у правлячій коаліції.

 

«З погляду політичної доцільності така стратегія цілком виправдана. Але для країни це означатиме, що система влади, сформована у 2019 році, буде надзвичайно вразливою. Не виключено, що Україна знов увійде в період тяжких політичних криз, що загрожуватимуть перевиборами й іншими пертурбаціями. А отже, реформи знову гальмуватимуть не лише через об’єктивні труднощі та брак політичної волі, а й через хистке становище самої влади. Питання в тому, як цим скористаються майбутні опозиціонери, а також зовнішні сили, зацікавлені в розхитуванні політичної ситуації в Україні», – йдеться в матеріалі.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»